Niğde Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı 2013

Niğde Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı 2013

Niğde Üniversitesi Rektörlüğünden :

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliği ve Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı’nca onaylanan Üniversitemiz Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvurma Koşulları ve Uygulama İlkeleri Yönergesi Hükümlerine göre aşağıda belirtilen anabilim dallarına Öğretim Üyesi Alınacaktır.

Niğde Üniversitesi Öğretim Üyeliği kadrolarına Başvuru Koşulları ve Uygulama İlkeleri Yönergesi Üniversitemiz web sitesinin (www.nigde.edu.tr) yönetmelikler ve yönergeler bölümünde yer almaktadır.

Başvurular ilanın günlük gazetede yayın tarihi itibariyle 15 (onbeş) gündür. (Günlük gazete ve Resmi Gazete’nin ilan tarihlerinin en son olanı dikkate alınacaktır.

Doçentlik kadrosu daimi statüde olup, başvuracak adayların 2547 sayılı Kanun’un 25. Maddesinde belirtilen şartlara ve Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Kriterlerine haiz olması, Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığının web sitesi matbu formlar modülünde bulunan öğretim üyesi başvuru dilekçesine, özgeçmiş, nüfus cüzdan sureti, 2 adet fotoğraf, Doçentlik başarı belgesi, yayın listesi ile birlikte bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 nüsha dosyayı ekleyerek Üniversitemiz Personel Dairesi Başkanlığına şahsen başvurmaları gerekmektedir. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

İlan olunur.

Eğitim Fakültesi

İlköğretim – Sınıf Öğretmenliği Doçent 1

Fen Edebiyat Fakültesi

Fizik – Katıhal Fiziği Doçent 1

Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı Doçent 1 – Türk müzik tarihinde akademik çalışmalar yapmış olmak.

Bu Konu Hakkında Soru Sormak ve Anında Yorum Yapmak İçin Buraya Tıklayın


En güncel iş ilanları

Google AraNiğde Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı 2013

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.